קרדיונגב לוגו
קרדיונגב -הלב שלך הידע והנסיון שלנו

מחשבונים


אחוזי שומן

אחוז השומן בגוף (body fat percent) הוא אחוז מסת הגוף שאינה מורכבת מרקמת שריר, ממים, מעצמות או מאיברים חיוניים. מחשבון זה מחשב את אחוזי השומן בגוף בדרך פשוטה וקלה וללא כל מכשירים מתוחכמים.

לבדיקה לחץ כאן

מחשבון bmi

מחשבון BMI מאפשר לכם לברר מהו ה-BMI שלכם. מדד מסת הגוף (Body Mass Index) הוא מדד המודד את היחס בין משקל הגוף לגובה. התוצאה מלמדת על היחס (פרופורציה) בין הגובה למשקל של הנבדק. מדד זה משמש כלי למדידת עודף ותת-משקל ועל ידי כך לאבחן התפתחות בעיות בריאות הקשורות לעודף משקל.

לבדיקה לחץ כאן

מחשבון קלוריות

מחשבון קלוריות זה הינו מחשבון תזונה מתקדם שבעזרתו תוכלו לחפש מוצרים ומאכלים ולהבחין בערכים התזונתיים שלהם, הכוללים טבלת קלוריות, חלבונים, פחמימות, שומנים, סיבים תזונתיים, ויטמינים, מינרלים ועוד.

לבדיקה לחץ כאן

יחס מותניים ירכיים

היחס בין היקף המותניים להיקף הירכיים נותן הערכה פשוטה ומהירה היכן גופך אוגר שומן, וכך מאפשר להעריך טוב יותר את הסיכוי שלך לפתח בעיות בריאות.

לבדיקה לחץ כאן

דופק מטרה

מחשבון דופק מטרה הינו מחשבון שעוזר לך לחשב את קצב פעימות הלב האידיאלי (דופק) עבורך בזמן פעילות גופנית. ניטור עוצמת האימון היא הדרך הטובה ביותר כדי להפיק את המקסימום מהאימון. שהייה בתוך הטווח שיתקבל במחשבון (מספר פעימות לדקה), יבטיח הפקת המרב מפעילות גופנית.

לבדיקה לחץ כאן

סיכון להתקף לב בעשור הקרוב

מחשבון זה מעריך את דרגת הסיכון שלכם לפתח מחלת לב (תסמונת תעוקה, אוטם בשריר הלב או מוות ממחלת לב כלילית) ב-10 השנים הקרובות והוא מבוסס על סולם פמינגהם (פירוט בהמשך)

לבדיקה לחץ כאן